Hoşgeldiniz  

GERMENCİK BELEDİYESİ’NDEN GAZİ ASKERE ZİYARETİ

admin | 04 Ocak 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Germencik Belediyesi Başkan Vekili Turgut Gökçen ve Germencik, Belediye Başkan Yardımcısı Adem Toy Kayseri’deki hain terör saldırısında sol gözünü kaybeden Gazi Komando Er Sami Güler’i evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Ziyarette Germencik Belediyesi Başkan Vekili Turgut Gökçen ve  Başkan Yardımcısı Adem Toy katıldı.Germencik Belediyesi Başkan Yardımcısı Adem Toy; Allah sizlerden razı olsun, sizin gibi gençler sayesinde tehditler engelleniyor. Yoksa Türkiye’nin üzerindeki tehdit, şu anki görünenden çok daha fazladır. “ dedi.

“TERÖRÜN AMACI ÜLKEMİZDE KAOS YARATMAK”

Terörün arkasında duran alçakların 1400′ lü yıllardan beri kuyruk acısı var. Terörün amacı ülkemizde kaos yaratmak. Bize düşen sağduyulu olmak ve birlik ve beraberlik içinde vatanımıza sahip çıkmaktır. “ dedi.

“ÜLKEMİZ DÜNYANIN EN GÜZEL COĞRAFYASIDIR”Ülkemiz dünyanın en güzel coğrafyasıdır ve burada oturmanın da bir bedeli var. Biz o bedeli ödüyoruz, Biri gözüyle, bacağıyla, diğeri hayatıyla ödüyor. Biz ömrümüz boyunca bu bedeli ödeyeceğiz, Bu topraklarda oturmanın bedeli ağır. Ama yıldıramadılar, her düştüğümüz durumdan güçlenerek çıkıyoruz buna da deliriyorlar. Çünkü dünyada bizim gibi bir örnek bir ülke yok. Hainler şimdi  konsept değiştirerek bize saldırıyorlar. Adımız Türk oldukça ve bu ülke de yaşadıkça daha çok bedel ödetmeye çalışacaklar. Ama bilsinler ki biz Türk milletine bunlar tesir etmez. Biz vatan için ölmeyi şeref sayan asil bir milletiz. Dünya durdukça biz burada var olmaya devam edeceğiz. ” ifadelerini kullandı.

img_2744 img_2732 img_2730

273 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4955
EURO 4,1305
BIST 108.895
ALTIN 144,8582

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle