Hoşgeldiniz  

GERMENCİK BELEDİYESİ 3 MAYIS’DA GERÇEKLEŞECEK SEMPOZYUMA TÜM VATANDAŞLARI DAVET ETTİ

admin | 27 Nisan 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Germencik Belediyesi  Türkçülükgününde Uluslararası bir sempozyuma imza atmaya hazırlanıyor.

Bir çok üniversiteden katılım sağlayacak Profesörler ve araştırmacılar tarafından Germencik’te ilk defa düzenlenenve 3 mayıs günü gerçekleşeceksempozyum içinGermencik Belediyesi hazırlıklara başladı. Bir çok üniversitede kendilerini alanlarında kanıtlamış olan Öğretim Görevlileri Germencik Belediyesi Konferans salonunda bir araya gelecek ve ‘’Türk Dünyası ve Türklük Bilinci’’ sempozyumunu gerçekleştirecek.

Germencik Belediye Başkanı Ümmet Akın ‘’Yıllarca Adriyatik’ten Çin seddine kadar bir çok yerleşim alanında hüküm sürerek yaşayan Atalarımız ve Türk Milletinin yaşam alanları ve tarzlarını  değerli hocalarımızdan dinleyeceğiz. Belki de busempozyumda ilk defa duyacağımız konular olduğunu düşünüyorum. Bu sebeple de bütün vatandaşlarımızı 3 mayıs da gerçekleşecek olan bu sempozyuma davet ediyorum’’ dedi.

Türk Dünyası ve Türklük Bilinci Sempozyumu 3Mayıs günü saat 09:00 da başlayıp 19:00 a kadar Germencik Belediyesi Konferans salonunda devam edecek. Saat 20:00 da Ankara Türk Dünyası Müzik Topluluğu bir konser verecekler.

178 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4982
EURO 4,1826
BIST 104.123
ALTIN 145,9520

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle