Hoşgeldiniz  

GERMENCİK 2. KÜLTÜR VE SANAT ÇALIŞTAYI AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİ

admin | 09 Mayıs 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Üst Manşet, Yerel Haberler

 

Germencik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz yıl ilki gerçekleşen Kültür ve Sanat Çalıştayının 2.si Kent Meydanında yapılan organizasyon ve kokteyl ile açıldı.

Ege Sanat Platformu üyesi sanatçılarının katıldığı çalıştayda, 7’den 70’e herkes için etkinlikler 3 gün boyunca sürecek. 3 gün boyunca çeşitli yarışmalarla da Germencik’lilere süprizler hazırlayan Ege Sanat Platformu Üyeleri Germencik Belediye Başkanı Ümmet Akın’a teşekkür ettiler.  Sanatçılar ‘’Geçtiğimiz yıl çok güzel bir atmosfer ile karşılaştık. Bu yılda çalıştayımızın amacına ulaşması için buradayız. Başkanımız üzerine düşeni fazlasıyla şimdiden yaptı. 3 gün boyunca görevi artık biz devraldık. Çalıştay Germencik için hayırlı olsun’’ dediler.

Çalıştayın açılışında Germencik Kaymakamı Ayhan IŞIK, Germencik Belediye Başkan Yardımcısı Adem TOY, Germencik Milli eğitim Müdürü Nuri YARDIMCI, idari erkan ve Germencik Belediyesi birim amirlerinin yanı sıra çok sayıda vatandaş ve okullardan gelen öğrenciler katıldı.

KIRIM TATARI ÜNLÜ RESSAM HÜLYA GÜLMEZ’DEN KAYMAKAM VE BAŞKAN AKIN’A HEDİYE

Kırım Tatarı ünlü ressam Hülya GÜLMEZ Başkan Akın’a Toroslar Belediye Başkanı Hamit TUNA’nın selamını getirdiğini söyledikten sonra Germencik Kaymakamı Ayhan IŞIK’a Türk Bayrağı hediye etti ve hatıra fotoğrafı çektirdiler.

BAŞKAN AKIN, SANATÇI NURETTİN ATAMAN’IN MAKET BELEDİYE HİZMET BİNASINI İNCELEDİ

Germencik Belediye Başkanı Ümmet AKIN çalıştayda sanatçıların eserlerini ziyaret ederken, Belediye Hizmet Binasının minyatür halini işleyen sanatçı Nurettin Ataman’a yaptığı bu çalışmadan dolayı teşekkür etti.  Bir süre bu minyatür maketi inceleyen Akın eser hakkına bilgileri Ege Sanat Platformu Sanatçısı Nurettin Ataman’dan aldı.

Başkan Akın ‘’Geçtiğimiz yıl ilkini gerçekleştirdiğimizi çalıştayımızın Germencik için hayırlı olmasını diliyorum. Yaptığımız çeşitli etkinliklerle Sanatı ve Sanatçıyı Gelişmeye açık olan Germencik ile buluşturmaya devam edeceğiz. Kıymetli Öğretmenlerimiz ve Hemşerilerimiz adına buraya gelerek katılım sağlayan Sanatçılarımıza teşekkür ediyorum. Kültür Sanat Çalıştayı Germencik için hayırlı olsun. 3 gün boyunca tüm vatandaşlarımızı Kent Meydanı Kültür Evi önüne davet ediyorum’’ dedi.

Germencik 2. Kültür Sanat Çalıştayı 11 Mayıs’a kadar Germencik Kent Meydanında ziyaretçilerini bekliyor olacak.

115 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4985
EURO 4,1338
BIST 108.615
ALTIN 145,2731

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle