Hoşgeldiniz  

Gençer ‘’16 Nisan’da Ülkemizin Geleceği Oylanacak’’

admin | 29 Mart 2017 | Genel, Yerel Haberler

Pazar ziyaretinde Başkan Gençer’e CHP 23. Dönem Milletvekili Ergün Aydoğan ve CHP ilçe yönetimi ile üyeleri eşlik etti
Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, Anayasa referandumunun siyasi bir seçim olmadığını belirtti ve 16 Nisan’da Türkiye Cumhuriyeti’nin geleceğinin oylanacağını söyledi.
Rahmi Gençer,” Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşları bu ülkeyi kolay kurmadı. Atalarımız da çok çalışarak ülkemizi bugünlere taşıdı. Türkiye’nin en büyük kazanımı Cumhuriyet’tir.  Ülkemizin anayasa değişikliğinden önce çözümlenmesi gereken çok daha büyük sorunları var. Bunlardan en büyüğü işsizlik. Tarihimizin en yüksek işsizlik oranını yaşıyoruz. Hele okumuş gençlerimizin durumu daha da kötü. Kayıtlara göre 10 milyonu aşkın işsizimiz var. Ayrıca demokrasi ile ilgili çok ciddi sıkıntılar yaşıyoruz. Medya ve ifade özgürlüğünde de neredeyse dünya sonuncusuyuz.  Yasamamız, yürütmemiz, yargımız ve dış itibarımız her geçen gün daha geriye gidiyor. Bu durumda öncelikle, uzlaşmacı bir anayasa hazırlansa ve halkımızın onayına sunulsa çok daha yerinde olacaktı. Bu referandumun Türkiye’ye hayır getirmesini diliyorum. Demokrasiyi özümsemiş insanımızın en doğru kararı vererek, ülkemizin geleceğini aydınlatacağına bütün kalbimle inanıyorum ‘’dedi.
108 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4982
EURO 4,1826
BIST 104.123
ALTIN 145,9520

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle