Hoşgeldiniz  

Game of Thrones 7. sezon 2. fragmanı yayınlandı.

admin | 24 Haziran 2017 | Genel, Sinema, Tüm Manşetler

Game of Thrones

Game of Thrones

7. sezon 2. fragmanı yayınlandı. Yeni sezon için heyecanlı bekleyiş devam ederken, ilk fragmanın ardından 2. fragmanın gelmesi heyecanı arttırdı. İlk fragman dizinin takiçilerine büyük savaşın başlayacağını göstermişti. Bu fragman ile yeni detaylar ortaya çıkmış oldu. Son bölümde kendi sorunları içerisinde boğuşanlar, Game of Thrones 7. sezonda güçlenmek için mücadele edecekler.

GAME OF THRONES 7. SEZONDA NELER OLACAK?

Game of Thrones 7. sezon 1. ve 2. fragmanı yayınladı. Yayınlanan bu fragmanlar izleyicilere yeni sezon hakkında önemli ipuçları veriliyor. 16 Temmuz 2017’de başlayacak dizide büyük savaş başlıyor. Cersei Lannister, “Doğuda düşmanlar, batıda düşmanlar, güneyde düşmanlar, kuzeyde düşmanlar… Karşımıza ne çıkarsa çıksın ezip geçeceğiz” diyor. Kendilerinden başka Lannister kalmadığını söyleyen Cersei, gözden uzakta olan Tyron’u görmezden geliyor. Diğer yandan Daenerys Targaryen (Khaaleesi) tüm kaybettiklerini geri kazanmak istiyor. Khaaleesi, “Ben Yedi Krallık’a hükmetmek için doğdum ve hükmedeceğim” diyor.

161 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4982
EURO 4,1826
BIST 104.123
ALTIN 145,9520

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle