Hoşgeldiniz  

Fuar Merkezine Ücretsiz Ulaşım

admin | 26 Nisan 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

24’üncü Mesir Sanayi ve Ticaret Fuarı törenle açıldı. Açılış çerçevesinde vatandaşların fuara ulaşımı Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından ücretsiz sağlanıyor.

Bu yıl 24’üncü kez kapılarını açan Mesir Sanayi ve Ticaret Fuarı Manisalı vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılandı. Vatandaşların fuara katılımını sağlamak isteyen Manisa Büyükşehir Belediyesi, ücretsiz servis imkanı sağlıyor. Konu ile ilgili bilgi veren Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Mümin Deniz, “24’üncü Mesir Sanayi ve Ticaret Fuarı’na Manisalıların ilgisi büyük. Bu kapsamda, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatı ile Fuar alanına ücretsiz servis hizmeti veriyoruz. Araçlarımız saat başında kalkacak. Fuar bitimine kadar ücretsiz servislerimiz hizmet vermeye devam edecek” diye konuştu.
Servis Güzergahları
Saat 11.00 ile 20.00 saatleri arasında saat başlarında hareket edecek araçların güzergahları, Bozköy- Yapek, Magnesia YSE Kavşağı-Karaköy- Sultan Camii- Cumhuriyet Caddesi- Devlet Hastanesi- Fuar Merkezi olarak belirlendi.

63 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,5128
EURO 4,1839
BIST 105.064
ALTIN 146,1173

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle