Hoşgeldiniz  

Fırat Yılmaz Çakıroğlu fotoğraflarıyla anıldı

admin | 22 Şubat 2017 | Genel

Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nu ölümünün 2. Yılında Nazilli Ülkü Ocakları tarafından anıldı.

İki yıl önce Ege Üniversitesi Kampüsünde öğrenciler arasında çıkan kavgada şehit olan Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü 4’üncü sınıf öğrencisi Fırat Yılmaz Çakıroğlu Nazilli’de Ülkücü gençler tarafından anıldı.

Nazilli Ülkü Ocakları tarafından hazırlanan anma töreninde Ülkücü şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun çocukluğundan itibaren derlenen fotoğrafları Nazilli Belediye Meydanı’nda sergilendi.

Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen anma töreni katılan Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, “PKK’lı teröristler tarafından bıçaklanarak şehit edilen, kardeşimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nu rahmet ve minnetle anıyoruz. Bu gün burada kardeşlerimiz şehidimizi anmak için çok güzel ve anlamlı bir tablo oluşturmuşlar.

Her birinin yüreğine, gönlüne emeğine sağlık. Biz bu vatan için kanını dökmüş canını vermiş şehitlerimiz uğruna ne yapsak hiç kalır. Ancak bu fani dünyada isimlerini yaşatarak, anılarını hatıralarını yaşatırız. Biz şehidimizi unutmayız, unutmayacağız ve unutturmayacağız” dedi.

158 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4955
EURO 4,1305
BIST 108.895
ALTIN 144,8582

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle