Hoşgeldiniz  

Eşsiz  Bodrum Tanıtım TIR’ı Samsunlularla buluştu

admin | 18 Nisan 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Eşsiz  Bodrum Tanıtım TIR’ı, Bartın’ın ardından Samsun halkı ile buluştu. Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda yerini alan tır gün boyunca misafirlerini ağırladı.

Bodrum’u Anadolu şehirleri ile buluşturmak için yola çıktığı günden itibaren 13 şehre uğrayan Bodrum Tanıtım TIR’ı, Samsun’da misafirlerle buluştu. Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda yer alan TIR’ı; Samsun Vali Yardımcısı Recep Yüksel, Samsun İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Ömer Pamuk, Türkiye Otelciler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi  Murat Toktaş,  TÜRSAB Batı Karadeniz Bölgesel  Yürütme Kurulu Başkanı Temel Uzlu ve yönetim kurulu üyeleri başta olmak üzere çok sayıda vatandaş ziyaret etti.

Daha önce Muğla’da görev yaptığını ifade eden Samsun Vali Yardımcısı Recep Yüksel, ekibe hoş geldiniz diyerek çiçek verdi.

Ziyarete gelen misafirler, Bodrum Tanıtım TIR’ı Koordinatörü Fikret Hıdır ve görevli personellerden proje ve Bodrum hakkında bilgiler aldı. Daha sonra da TIR’ın içini gezerek Bodrum tanıtım videosunu izledi. TIR’ı ziyaret eden misafirlere Bodrum’un simgesi olan Bodrum mandalina kolonyası, Bodrum mandalina lokumu ve Bodrum mandalina gazozu ikram edilerek tanıtım broşürleri ve kitapçıkları verildi.

Referandum nedeniyle verilen aranın ardından tekrar şehirlerle buluşmaya başladıklarını ifade eden Fikret Hıdır, “Karadeniz’de vatandaşlarımızla bir araya gelmeye devam ediyoruz. Samsun’un arından Ordu, Trabzon, Rize ve Artvin’e geçeceğiz. Bodrum’a gösterilen ilgiyi ve sevgiyi yerinde görme şansı bulduğumuz proje ile her şehirde binlerce vatandaşımız ile iletişime geçme şansı yakalıyoruz.” dedi.

Toplam 29 ile gitmesi planlanan TIR; Aydın, İzmir, Balıkesir, Eskişehir, Bursa, Çanakkale, Edirne, Tekirdağ, İstanbul, Kocaeli, Zonguldak ve Bartın, Samsun’un ardından, Ordu, Trabzon, Rize, Artvin, Kars, Erzurum, Sivas, Malatya, Diyarbakır, Gaziantep, Adana, Mersin, Kayseri, Ankara, Konya, Antalya ve Denizli illerini de ziyaret ederek Bodrum’un bilinmeyen özelliklerini anlatacak.

194 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4982
EURO 4,1826
BIST 104.123
ALTIN 145,9520

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle