Hoşgeldiniz  

Ege Bölgesi’ndeki Sağlık Sektörü Temsilcileri Manisa’da Buluştu

admin | 20 Mart 2017 | Ekonomi, Genel

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Özel Sağlık Komitesi ile Tıbbi Cihazlar Satış Merkezi Derneği tarafından ortaklaşa düzenlenen Medula Sistemi ve SGK ile sözleşme nasıl yapılır? Ve Medula Nasıl Kullanılır konulu bilgilendirme toplantısı Manisa Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapıldı.
Toplantıya, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Bankoğlu, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi Ahmet Kocaağa, SGK İl Müdürlüğü Yetkilisi Abdullah Tuncal ve sektör temsilcileri katıldılar.

Ege Bölgesi’nde sağlık sektöründe hizmet veren işletme sahiplerinin bir araya geldiği toplantının açılışında konuşan Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Bankoğlu, Ege Bölgesinde yer alan sektör temsilcilerini Manisa’da ağırlamaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduklarını belirtti.

50 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4984
EURO 4,1318
BIST 108.615
ALTIN 144,9908

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle