Hoşgeldiniz  

EFELER KUPALARINI BAŞKAN AKIN’A HEDİYE ETTİLER

admin | 23 Şubat 2017 | Genel, Yerel Haberler

 
Geçtiğimiz hafta Aydın’da düzenlenen Türkiye Halk Oyunları yarışmasında1 incilikve 4 üncülükkupalarını kazanan Germencik Şehit Cafer Efe Yörüklerve Zeybekler Gençlik Spor Kulübü 2 kupayı da Germencik Belediye Başkanı Ümmet Akın’a hediye ettiler.

Germencik Belediye Başkanı Ümmet Akın, neredeyse her organizasyonda Belediye olarak Germencik’lilere destek vermeye devam ediyor. Germencik’te faaliyetlerini sürdüren, Kamuran Güler’in başkanlığını yaptığı Şehit Cafer Efe Yörüklerve Zeybekler Gençlik Spor Kulübügeçtiğimiz hafta Aydın’da düzenlenen yarışmalarda kazandıkları 2 kupayı desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Germencik Belediye Başkanı Ümmet Akın’a hediye ederken teşekkürlerini sundu.

Kamuran Güler; ‘’Başkanımız her zaman bizlere destek oluyor ve her türlü organizasyonlarımızı bizim kadar ilgi ile ve yakından takip ediyor. Kendisine bu konuda teşekkürlerimizi sunmak ve kazandığımız kupaları hediye etmek içinyönetim kurulu üyesi arkadaşlarım Ali Sözer ve Ali Güler ile birlikte bir ziyarette bulunduk’’ dedi.

Kupaların kendisine hediye edilmesinden dolayı mutlu olduğunu dile getiren Başkan Akın ise, ‘’Bizler üzerimize düşeni gerek şahsım gerek Germencik Belediyesi olarak yapmaya çalışıyoruz. Dernek Başkanımız ve Yönetim kurulu üyelerine bu düşünceli davranışlarından dolayı teşekkür ediyorum. Aydın’da gerçekleşen Yarışmada 1 incilik ve 4 üncülük kupasını kazanan derneğin diğer üyelerini ve ekibi de ayrıca tebrik ediyorum.

Germencik’te yaşamını sürdüren yörüklerimizinve Germencikli Vatandaşlarımızın kültürlerimizi yaşatmak adına yaptıkları her girişimin de yanlarında olacağımızı her defasında dile getiriyorum,bu tür faaliyetlerde de desteğimizi sürdüreceğiz’’ dedi.
Germencik belediye başkanı Ümmet Akın,Şehit Cafer Efe Yörüklerve Zeybekler Gençlik Spor Kulübü başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

83 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,5128
EURO 4,1839
BIST 105.064
ALTIN 146,1173

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle