Hoşgeldiniz  

EDREMİT EMİTT’TE SOĞUK HEYKELLERİ İLE GÖZ DOLDURDU..

admin | 29 Ocak 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

EDREMİT STANDINDA SOĞUK HEYKELLERDEN SICAK TANITIM..

 

Bu yıl 21. kez düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’ndan (EMİTT) Edremit Belediyesi, Aeneas, Afrodit ve zeytin toplayan kadınsoğuk heykelleri ile farklı bir tanıtıma imza attı.
Dünyanın 5 büyük turizm fuarından birisi olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nın (EMİTT)21.’si 26-29 Ocak tarihleri arasında İstanbul Büyükçekmece TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Edremit standında görev yapan Soğuk Heykeller en çok ilgi gören tanıtım faaliyetleri arasında yer aldı. Edremit’te ki tarihi Antandros kentinden çıkarak bugünkü İtalya’ya giderek Roma Kenti’ni kuran Aeneas, kaplıcada yıkanan Afrodit ve zeytin toplayan kadın heykelleri beğeni ile karşılandı. İzmir Soğuk Heykel Atölyesi sanatçılarının el yüz ve kıyafetlerini özel boyalar ile boyayarak günde 8 saat boyunca birer saatlik performansları ile dikkat çekerken yüzlerce kişi soğuk heykeller ile fotoğraf çektirdi. Soğuk heykellerin Edremit’in daha önceki tanıtım faaliyetlerinde de kullanıldığını büyük beğeni topladığını ifade eden Edremit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Eyüp Satıl, “İlçemizin değerlerini soğuk heykeller ile farklı bir şekilde tanıtıyoruz. Soğuk heykeller tanıtım faaliyetlerimize farklı bir renk katıyor. Ziyaretçiler tarafından da ilgi ile karşılanıyor” dedi.  Soğuk Heykellerin önümüzdeki tanıtım faaliyetlerinde de yer alabileceğini ifade etti. Ziyaretçilerde soğuk heykelleri çok ilginç bulduklarını ancak farklı ve başarılı bir tanıtım olduğunu ifade ettiler.

dsc_7508 dsc_7648 dsc_7643 dsc_7636 dsc_7619dsc_7508dsc_7498dsc_7486

 

196 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4746
EURO 4,1697
BIST 105.324
ALTIN 146,6888

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle