Hoşgeldiniz  

DÜNYACA ÜNLÜ SOPRANO ZEHRA YILDIZ KARTAL’DA ANILDI

admin | 22 Şubat 2017 | Genel

 

Kartal Belediyesi, Türk Operasının önemli isimlerinden soprano Zehra Yıldız için bir anma programı düzenledi.

Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Heidelberg Operası’nda temsil sonrası geçirdiği beyin kanaması dolayısıyla 12 Aralık 1997’de hayatını kaybeden soprano Zehra Yıldız için bir anma gecesi düzenledi. Kartal Belediyesi ve Zehra Yıldız Kültür ve Sanat Vakfı’nın işbirliğiyle düzenlenen anma gecesi Bülent Ecevit Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Geceye Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz ve eşi Feray Öz’ün yanı sıra; Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları, Kartal Belediyesi Birim Müdürleri, meclis üyeleri, Av. Celal Ülgen ve eşi, gazeteci-yazar Mustafa Mutlu ve eşi, Hakan Aygün ve eşi, Kartal Belediyesi iştirak şirketlerinin yönetim kurulu üyeleri, Cumhuriyet Halk Partisi Kartal Gençlik Kolları, Kartal’da bulunan sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Zehra Yıldız Kültür ve Sanat Vakfı Başkanı ve aynı zamanda Zehra Yıldız’ın eşi olan Süha Yıldız ile yüzlerce operasever Kartallı katıldı.

175 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4982
EURO 4,1826
BIST 104.123
ALTIN 145,9520

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle