Hoşgeldiniz  

DOĞANIN AKCİĞERLERİ

admin | 27 Mart 2017 | Genel, Yerel Haberler

 
Avcılar Belediyesi, 21-26 Mart Orman Haftası dolayısıyla 24 Mart Cuma günü saat 11.00’de Fidan Dikim Etkinliği gerçekleştirdi.
Tahtakale Mahallesi Ispartakule Bulvarı sonunda gerçekleşen etkinliğe çok sayıda Avcılarlı vatandaş katıldı. Avcılar Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğünün düzenlediği etkinlikte fıstık çamı ve leylendi fidanları dikildi. Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli’nin de katıldığı etkinliğe Muhtarlar, Avcılar Belediyesi Kent Enstitüsü Çocuk Kulüpleri öğrencileri ve çok sayıda Avcılarlı vatandaş katıldı.

SEVGİ İLE BÜYÜYECEKLER

Çocuk Kulübü öğrencileri elleri ile fidan dikmenin mutluluğunu yaşarken, çocuklarla beraber fidan diken Başkanı Dr. Toprak; “Doğanın akciğerleri olan ormanlarımız, geleceğe bırakılacak en önemli mirastır.Bugün geleceğimizin aydınlık yüzlü çocukları ile beraber fidan dikmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Avcılar çocukları Çocuk Kulüplerimizde cinsiyet eşitliği temellerinde eğitim alırken, doğayı ve canlıları da sevmeyi öğreniyorlar, bilimin ışığında eğitim alıyorlar.Bu fidanlarımızı da çocuklarımız gibi sevgi ile büyüteceğiz. Eminim çocuklarımız da gelecekte, ağaca dönüşecek bu fidanlarımıza bizden öğrendikleri gibi sevgi ile bakacaklar” dedi.

66 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4982
EURO 4,1826
BIST 104.123
ALTIN 145,9520

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle