Hoşgeldiniz  

“Dernekler ile örgütlenmek, birlik olmak, aile olmak çok önemlidir”

admin | 20 Şubat 2017 | Genel, Tüm Manşetler

 

BAŞKAN ALTINOK ÖZ ELAZIĞLILARLA KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ

 

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Elazığ Kültür ve Yardımlaşma Derneği üyeleri ile kahvaltı programında bir araya geldi. Kartal Cevizli Mahallesi’nde bulunan Elazığ Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nde gerçekleşen kahvaltıya Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün yanı sıra; Kartal Kaymakamı Cemil Aksak, Sultanbeyli Kaymakamı Metin Kubilay, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gökhan Yüksel, Kartal Belediyesi Özel Kalem Müdürü Banu Kocadağ, Kartal Belediyesi Meclis Üyeleri; Mehmet Tirgil, Ahmet Karakuş, Av. Perihan Sevim, Elazığ Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ömer İçmeli, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, köy derneklerinin temsilcileri, mahalle muhtarları ve dernek üyeleri katıldı.

 

Konuşmasında derneklerin önemine vurgu yapan Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, “Kartal Belediyesi olarak derneklerin, sivil toplum kuruluşlarının her zaman yanında olduk. Bu anlayışla çalışmalarımıza devem edeceğiz; çünkü dernekler ile örgütlenmek, birlik olmak, aile olmak çok önemlidir. Hepinizin günü aydınlık olsun, sizleri sevgi ve saygı ile selamlıyorum.” dedi.

 

 

99 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4884
EURO 4,1792
BIST 104.474
ALTIN 145,5955

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle