Hoşgeldiniz  

“DERİN TUTKU” FOTOĞRAF SERGİSİ İBRAMAKİ’DE

admin | 17 Ocak 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel Haberler

KUFSAD’lı fotoğrafçıların çektiği fotoğraflardan oluşan “Derin Tutku” isimli su altı fotoğraf sergisi Kuşadası Belediyesi İbramaki Sanat Galeri’sinde Kuşadalı sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Su altı yaşamını konu alan fotoğraflardan oluşan serginin açılışına Kuşadalılar yoğun ilgi gösterdi.

Kuşadası Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği üyelerinden Ahmet Azbazdar, Bülent Çalımlı, Cumhur Gedikoğlu, Eser Paşa ve Rüştü Kirman’a ait su altı fotoğraflarından oluşan serginin açılış törenine çok sayıda sanatseverle birlikte Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı, eşi Nil Kayalı, Kuşadası İlçe Emniyet Müdürü Özgür Batçıoğlu, Kuşadası Belediye Başkan Yardımcıları Muzaffer Eryiğit, Tufan Asrav, Ayşe Şerifoğlu ve Kuşadası Belediyesi Meclis Üyesi Hakan Turhan da katıldı.

Sergi açılışında konuşan KUFSAD Başkanı Levent Köylü, KUFSAD’ın Kuşadası sanatına katkı sağlamak için çalıştığını belirterek “Bugün Kuşadalı sanatçı arkadaşlarımızın deniz altında yakaladıkları o muhteşem kareleri sizlerle paylaşmak için buradayız. Sizler de tahmin edersiniz ki bugün burada sergilenen fotoğraflar büyük emekle çekilmiş fotoğraflardır. Bugün yanımızda olan tüm dostlarımıza ve Sayın Başkanımız Özer Kayalı’ya çok teşekkür ederim” dedi.

Köylü’nün ardından konuşan Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı ise “Ülkemizin içinden geçtiği bu zor günlerde biz inadına sanata ve sanatçıya değer veren bir belediye olmaya devam ediyoruz. İçinden geçtiğimiz günler o kadar karanlık ki bizler sanata ve bilime kucak açarak yolumuzu aydınlatmak istiyoruz. Böylesi bir dönemde bizlere su altının ışıklı yalınlığını gösteren değerli sanatçı arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum” dedi.

“Derin Tutku” isimli su altı fotoğraf sergisi 22 Ocak tarihine kadar Kuşadası Belediyesi İbramaki Sanat Galerisi’nde gezilebilecek.

img_0733 img_0740 img_0754 img_0763
img_0793 img_0800 img_0819img_0732

 

162 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,5128
EURO 4,1839
BIST 105.064
ALTIN 146,1173

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle