Hoşgeldiniz  

DEMOKRASİYE KATKI NÖBETİ

admin | 21 Şubat 2017 | Genel, Yerel Haberler

Avcılar Belediyesi,Muhtarlara, Seçim Kurulu ve Nüfus Müdürlüğünefaaliyet kolaylaştırıcı destek hizmet sağlıyor. 16 Nisan’da yapılacak olan referandumda oy kullanmak için, 18-26 Şubat tarihleri arasında askıda kalacak olan ‘Seçmen Listeleri’, Avcılarlı vatandaşların daha kolay ulaşabilmesi ve bilgi alabilmesi için muhtarlıkların yanı sıra belediyeye ait birçok noktaya daha konuldu.

AVCILAR BELEDİYESİ 9 NOKTADA VATANDAŞIN HİZMETİNDE
16 Nisan’da gerçekleşecek olan referandum için seçmen listeleri Muhtarlıklarda asılmaya başladı. 18-26 Şubat tarihleri arasında askıda kalacak olan seçmen listelerinde oy kullanmasında yasal olarak sıkıntı olmadığı halde ismi bulunmayanlar ya da adresiyle ilgili sıkıntı yaşayanlar bu süreç içerisinde itirazda bulunabilecekler. İtirazda bulunacak olan şahıslar Nüfus Müdürlüğüne ya da İlçe Seçim Kurulu Başkanlıklarına müracaat edebilecekler.

100 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4955
EURO 4,1305
BIST 108.895
ALTIN 144,8582

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle