Hoşgeldiniz  

DAHA KALİTELİ VE GÜLER YÜZLÜ HİZMET İÇİN EĞİTİME DEVAM

admin | 04 Nisan 2017 | Genel, Yerel Haberler

 

 

 

03-15 Nisan tarihleri arasında 9 gün süreyle gerçekleşecek olan Didim Belediye Başkanlığı ve Kıyı Ege Belediyeler Birliği İşbirliğinde Mevzuat Bilgilendirme Toplantısının ilk günü Didim Beach Elegance Otelde  Emekli Sayıştay 4.Daire Başkanı Abdurrahman Acar’ın sunumuyla gerçekleşti.

Toplantıya Didim Belediye Başkanın A.Deniz Atabay,Belediye Başkan Yardımcısı Salih Bankoğlu,Belediye Meclis Üyeleri ve daire amirleri katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Başkan Atabay değişen mevzuatla ilgili bilgilenmenin öneminden bahsederken mevzuat ve yasaların uygulanması  kadar önemli olan bir başka konunun da insan faktörü olduğuna dikkatleri çekti. İnsan faktörü ve güler yüzün unutulduğu bir belediyede  yapılan hizmetin bir önemi yoktur. Belediyemize gelen her vatandaşımızın güler yüzle belediyeden ayrılmasının öneminden bahsederek sözlerini noktaladı.

3 Nisan tarihinde gerçekleşen toplantının konusu Belediye Başkanı,Meclis Üyeleri,Encümen Üyeleri,Seçilmiş Komisyon Üyelerinin görev , yetki ve sorumlulukları,alınan kararların uygulanması ,daire amirlerinin görev,yetki,alınan kararların uygulanmasındaki esaslar , 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu , Sözleşmeli Personel, taşeron aracılığı ile çalıştırılan büro personeli elemanlarının sorunları görüşülürken diğer günlerde 4734 Sayılı İhale Kanunu,İlgili Yönetmelikler ve değişen mevzuat, 5018 Sayılı Kamu Malı Yönetimi ve Kontrol Kanunu, Belediye Gelirleri ve Emlak Vergisi Kanunu, Zabıtanın görev,yetkileri ve özlük hakları , kabahatlar kanunu,Yapı Ruhsatları,Yapı Kontrol ve Yapı Denetimi, İmar Kanunu ve Yönetmelikleri, Kıyı Kanunu Abdurrahman Acar tarafından verilirken , İletişim Becerileri,Beden dili ve Halkla İlişkiler Ege Ünv. İletişim fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölüm Başkanı Prof.Dr.Aylin Göztaş tarafından verilecek.

 

100 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4950
EURO 4,1288
BIST 108.615
ALTIN 145,1162

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle