Hoşgeldiniz  

DAHA İYİ BİR KARABAĞLAR İÇİN DENETİMLERE DEVAM

admin | 27 Ocak 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Karabağlar Belediyesi ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Karabağlar ilçesinde işgaliye’ye karşı ortak denetim yaptı. İlçedeki vatandaşların sağlıklı bir ortamda yaşaması, trafik kazaları ve kaldırım işgallerine neden olacak unsurları ortadan kaldırmak ve daha iyi bir Karabağlar için söz konusu denetim ve uyarılar devam edecek.

 

Karabağlar ilçesinde vatandaşların en yoğun olduğu Ordu, Polat, Ant ile Saim Çıkrıkçı Caddesi’nde, Karabağlar ve İzmir Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri, ortak denetim gerçekleştirdi. Toplam 4 ekip aracı ve 24 memurun görev aldığı denetimlerde ekipler kaldırım üzerinde bulunan, trafiği ve yaya geçişini engelleyen levha, saksı, reklam tabelası, elektronik tartıları ile seyyar satıcıların tezgahlarını topladı. Kurallara uymayan esnafı uyardı.
Mesaiden gece 24.00’e kadar

Karabağlar Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ayrıca, 6 karakol ve 60 zabıta memuruyla sabah mesai saatinden gece saat 24.00’a kadar vatandaş şikayetlerini almaya ve bu doğrultuda çalışmalara devam ediyor. Vatandaşlar şikayet halinde www.karabaglar.bel.tr adresinden kendilerine en yakın zabıta karakolunun telefon numarasını arayarak şikayetlerini iletebilirler.

Denetimler devam edecek

İlçedeki vatandaşların sağlıklı bir ortamda yaşaması, trafik kazaları ve kaldırım işgallerine neden olacak unsurları ortadan kaldırmak ve daha iyi bir Karabağlar için söz konusu denetim ve uyarılar devam edecek.

zabita-8 zabita-7 zabita-5 zabita-4zabita-6 zabita-3 zabita-2

120 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4746
EURO 4,1697
BIST 105.324
ALTIN 146,6888

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle