Hoşgeldiniz  

Çözüm Bekleyen Yol Kullanıma Açıldı

admin | 21 Temmuz 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Menteşe Belediyesi, Büyükşehir yasasıyla köyden mahalleye dönüşerek kendisine bağlanan belde ve köylere hizmet götürme çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, “Uzun süredir yapım ve düzenleme çalışması yapılamayanDağdibi ve Kafaca mahalleleri arasındaki yol ekiplerimiz tarafından modern ve güvenli hale getirilerek halkımızın hizmetine sunuldu” dedi.

Menteşe Belediyesi ekipleri tarafından Dağdibi ve Kafaca mahalleleri arasındaki 4,4 kilometrelik yolda sathi kaplama çalışması yapıldı.
Yapılan çalışma ile ilgili olarak bilgi veren Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Dağdibi ve Kafaca mahalleleri arasındaki yolda çok uzun süredir bakım ve onarım çalışması yapılamadığını belirterek, “Bölgede yaşayan vatandaşlarımız uzun zamandır bu yolun yapılmasını bekliyordu. Ekiplerimiz tarafından yapılan çalışmayla yol konforlu ve modern hale getirilerek halkımızın hizmetine sunuldu. Amacımız Menteşe ilçe merkezimizdeki vatandaşımızın sahip olduğu modern, konforlu ve güvenli yollara kırsal mahallelerimizde yaşayan vatandaşlarımızın da sahip olmasıdır. Bu nedenle kırsala yönelik çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz” dedi.

92 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4980
EURO 4,1142
BIST 108.594
ALTIN 144,5599

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle