Hoşgeldiniz  

Çiğli’de muhteşem sergi

admin | 11 Mayıs 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Üst Manşet, Yerel Haberler

 

Çiğli Belediyesi görsel sanatlar kursiyerlerinin yaptığı yağlı boya resim, üç boyutlu pano, su kabağı süslemeciliği, heykel ve seramik ürünlerin sergilendiği sergi göz kamaştırdı.

 

Çiğli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde açılan sanat ve el beceri kurslarından yağlı boya resim, üç boyutlu pano, su kabağı süslemeciliği, heykel ve seramik kursiyerlerinin yılsonu sergisi yoğun katılımla belediye sergi salonunda açıldı. Serginin açılışını Çiğli Belediye Başkan Yardımcıları Derviş Engin ve Sevil Boran, Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan’ın eşi Ergül Arslan, meclis üyeleri, bürokratlar, CHP Çiğli ilçe yöneticileri ile kursiyerler yaptı. Kış dönemi kurslarına katılan 163 kursiyerin bir yıllık emeğinin sergilendiği sergi büyük beğeni topladı. Kurs eğitmeni Martıgül Kalkan, Başkan Arslan’ın Eşi Ergül Arslan’a el yapımı Atatürk resmi hediye etti. Çiğli Belediyesi’nin düzenlediği görsel sanatlar kursunu başarıyla tamamlayan kursiyerlere de katılım belgeleri alkışlarla teslim edildi.

Çiğli’de muhteşem sergi

Çiğli’de muhteşem sergi

Çiğli’de muhteşem sergi

Çiğli’de muhteşem sergi

 

130 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4982
EURO 4,1826
BIST 104.123
ALTIN 145,9520

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle