Hoşgeldiniz  

CHP ANTALYA MİLLETVEKİLİ BAYKAL: ERKEN SEÇİM TEHDİDİYLE SİYASİ SONUÇ ALMAYA KALKANLARI KINIYORUM

admin | 13 Ocak 2017 | Genel, Siyaset, Üst Manşet

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, “Bu ülkenin 19-20 yaşındaki gençlerinin bu iktidarın yanlış Suriye politikası dolayısıyla Suriye’de, El Bab’ta gözünü kırpmadan şehit olmaya koştuğu bir ortamda, erken seçim tehdidiyle siyasi sonuç almaya kalkanları kınıyorum değerli arkadaşlarım. Bir zamanlar bu devletin himayesinde destek bulan PKK’lılara karşı Gabar Dağı’nda gözünü kırpmadan şehit olan gençlerimizin bu cesareti, metaneti, vatanseverliği karşısında, doksan yıllık cumhuriyeti tehlikeye atacak bu projeye destek üretmek için seçim tehdidine boyun eğecek milletvekili varsa onu da kınıyorum. Eğer böyle bir milletvekili varsa, o milletvekiline de yazıklar olsun”dedi.

Meclis Genel Kurulunda görüşmeleri devam eden Anayasa Değişikliği Kanun Teklifi’nin 7. Maddesi üzerine söz alan CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın konuşması şöyle: 

210 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4781
EURO 4,1768
BIST 105.192
ALTIN 147,0914

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle