Hoşgeldiniz  

Çevreye Duyarlı Miniklerden Büyükşehir’e Ziyaret

admin | 20 Şubat 2017 | Genel, Yerel Haberler

   Manisa Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Ertuğrul Yıldırım’ı, Özel Türk Koleji öğrencileri ziyaret etti. Minik öğrenciler, Başkan Ertuğrul Yıldırım’a atık pillerin geri dönüşümü ile ilgili olarak hazırladıkları proje ödevini anlattılar.

   Özel Türk Koleji öğrencileri, Manisa Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Ertuğrul Yıldırım’ı ziyaret etti. Hazırladıkları ‘Depozitolu Pil- Dolum Pil” isimli projeyi Başkan Ertuğrul Yıldırım’a anlattılar. Minik öğrenciler atık pillerin geri dönüşümde kullanılarak nasıl doldurulabileceğini aktardıklarını belirten Yıldırım, “Minik öğrencilerimizi çevreye duyarlı bu çalışmalarından dolayı kutluyorum. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün de özel hassasiyetleriyle birlikte bizlerde okullara giderek atık pillerin geri dönüşümü konusunda öğrencilerimizi bilgilendiriyoruz. Kendilerini de bu çalışma dolayısıyla tekrar tebrik ediyorum” dedi.

103 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4746
EURO 4,1697
BIST 105.324
ALTIN 146,6888

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle