Hoşgeldiniz  

Çanakkale’ye Maltepe çıkarması

admin | 22 Mart 2017 | Genel, Yerel Haberler

 

Çanakkale’ye Maltepe çıkarması
Maltepe Belediysi, ilçedeki vatandaşları, “Çanakkale Zaferi”nin 102’nci yıldönümü nedeniyle 13 Nisan tarihine kadar belirli zaman aralıklarıylaÇanakkale’ye götürecek. 8 grup halinde düzenlenecek geziler, Başıbüyük, Büyükbakkalköy ve Altayçeşme sakinlerinin katılımıyla başladı.

 

Maltepe Belediyesi, “Çanakkale Zaferi’nin 102.’nciyılında, 8 seferle Çanakkale’ye çıkarma yapacak. Maltepeliler, 23, 28, 30 Mart ile 4, 5, 6, 11 ve 13 Nisan tarihleri arasında gruplar halinde Çanakkale’ye götürülecek. İlki 21 Mart’ta başlayan gezilere ilk olarak Başıbüyük, Büyükbakkalköy ve Altayçeşme sakinleri 3 otobüsle götürüldü. Mahalle sakinleri, rehberler eşliğinde Seyit Onbaşı’nın Eceabat ilçesi Kilit Bahir köyündeki heykelini ziyaret etti. Daha sonra Şahindere Şehitliği, Şehitlik, Yayha Çavuş Şehitliği, 57. Piyade Alay Şehitliği ve Conkbayırı gezildi. Duygusal anların yaşandığı ziyarette, vatandaşlar belediyenin kendileriyle çok yakından ilgilendiğini belirtirken, Belediye Başkanı Ali Kılıç’a teşekkür ettiler. Gezi programına katılmak isteyenler bağlı oldukları muhtarlıklara başvurabilecek. Programda belirtilen tarihlerden 1 gün önce 00.00’da otobüsler hareket edecek. Geziye katılacaklar için otobüslerin kalkış yapacağı alana muhtarlıklardan servis düzenlenecek.
GEZİ PROGRAMI
23 Mart: Esenkent, Yalı ve Cevizli mahalleleri,
28 Mart: Altıntepe, Girne ve Zümrütevler mahalleleri,
30 Mart: İdealtepe, Fındıklı ve Bağlarbaşı mahalleleri,
4 Nisan: Gülsuyu, Gülensu ve Feyzullah mahalleleri,
6 Nisan: Aydınevler, Küçükyalı ve Çınar mahalleleri,
11 Nisan: Fındıklı, Başıbüyük, Küçükyalı ve Feyzullah mahalleleri,
13 Nisan: Gülsuyu, Gülensu, Bağlarbaşı ve Altayçeşme mahalleleri

72 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4955
EURO 4,1305
BIST 108.895
ALTIN 144,8582

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle