Hoşgeldiniz  

ÇAKIRBEYLİ PAZARI KADIN ÜRETİCİLERİNDEN

admin | 12 Nisan 2017 | Genel

 

 BAŞKAN ÇERÇİOĞLU’NA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

 

Koçarlı İlçesine bağlı Çakırbeyli mahallesinde kurulan Çakırbeyli köy pazarının kadın üreticileri Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu ziyaret etti.  Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonu’nda gerçekleşen ziyarete Koçarlı Belediye Başkanı Mutlu Öztürk, Çakırbeyli Muhtarı Mehmet Demir ve kadın üreticiler katıldı.

Bugüne kadar üreticiye destek olmak için çeşitli projeleri hayata geçiren Topuklu Efe’ye yerel ürünlerini sunma imkanı tanıdığı için 70 üretici kadın teşekkür etti.

 “TOPUKLU EFE’Yİ ALLAH BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN”

Hem kadın istihdamına hem de ekonomiye katkı sağlayan Başkan Çerçioğlu’na ziyaret eden kadın üreticiler, Topuklu Efe’yi hediye yağmuruna tuttular.  Kadın üreticiler ziyarette “Sayın başkanımız Özlem Çerçioğlu’nun hiçbir zaman desteklerini esirgemedi.  Üreticinin yüzü Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu sayesinde gülmeye başladı. Torunumuzu, çocuklarımızı Özlem Başkanın üreticiye verdiği destek sayesinde okutmaya başladık. Kendimize güvenimiz ve ekonomik gücümüz arttı. Allah kendisini başımızdan eksik etmesin. Hem mutlu hem gururluyuz” diyerek duygularını ifade ettiler.

“ÜRETİCİLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIM”

Amaçlarının her zaman kadından ve kırsaldan kalkınmak olduğunu ifade eden Başkan Çerçioğlu, kadın üreticilere hem ziyaretleri hem de verdikleri hediyeler için teşekkür etti. Aydın halkının Çakırbeyli pazarını çok sevdiğini belirten Başkan Çerçioğlu, “Kalkınmaya kadından ve kırsaldan başlamak amacımızdı. Bu amaç doğrultusunda kadınların el emeği göz nuruyla ürettikleri yerel ürünlerimizi Çakırbeyli köy pazarında vatandaşlarla buluşturduk.  Üreticimiz kendi ürettikleri doğal ürünlerin satışını yapıyor. Büyükşehir Belediyesi olarak her yönden üreticilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Halk ister Büyükşehir Belediyesi yapar ” diye konuştu.

Ziyaret anısına Koçarlı Belediye Başkanı Mutlu Öztürk, üretici olan eşi Kübra Öztürk ve tüm kadın üreticiler adına Başkan Çerçioğlu’na çiçek takdim etti.

103 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4982
EURO 4,1826
BIST 104.123
ALTIN 145,9520

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle