Hoşgeldiniz  

BUZ SARKITLARINDAN KORUNMAK İÇİN DE YUKARIYA BAKMAK LAZIM

admin | 09 Ocak 2017 | Genel, Üst Manşet, Yerel Haberler

 

1Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli de konu ile ilgili olarak; “Vatandaşlarımız dışarıda yürürken kayıp düşmemek için yollara dikkat ederken aynı zamanda herhangi bir kazaya sebebiyet vermemek için, soğuk hava sebebi ile oluşan buz sarkıtları ve kar kütlelerine de dikkat etmeliler” dedi.

Buz sarkıtlarının ve kar kütlelerinin Avcılar’da yaşayan vatandaşlara herhangi bir zarar vermemesi için çalışmalarına yoğun şekilde devam eden Avcılar Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde oluşan buz sarkıtlarını ve kar kütlelerini temizlemeye devam ediyor. Avcılar Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü kar ve soğuk havanın etkisiyle oluşan buz sarkıtlarının temizlenme işlemine devam ederken,bir yandan da Avcılar halkına herhangi bir kazaya sebebiyet verilmemesi için uyarılarda bulundu. Avcılarlı vatandaşları da göreve çağıran Avcılar Belediyesi, gördükleri buz sarkıtlarını ve kar kütlelerini 444 6 989 numaralı telefondan Destek Hizmetleri Müdürlüğüne haber vererek temizliğinin sağlanması ricasında bulundu.

24 SAAT KESİNTİSİZ HİZMET

Avcılar Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, Belediyeye ait Hizmet Binalarının dış kısmında kalan ekipmanların sağlıklı çalışabilmesi ve Avcılar halkına verilen hizmetlerin aksamaması için de çalışmalarını sürdürüyor. Diğer yandan kar ve olumsuz hava şartları ile mücadelede Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ile koordineli bir şekilde çalışan Avcılar Belediyesi Destek hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, 7/24 Avcılar halkının daha güvenli ve daha emniyetli bir ortamda kar yağışından etkilenmemeleri için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

3 2

96 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4746
EURO 4,1697
BIST 105.324
ALTIN 146,6888

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle