Hoşgeldiniz  

Büyükşehir’den Vefa Ziyareti

admin | 31 Mart 2017 | Genel, Yerel Haberler

 

 

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç ve Manisa Ülkü Ocakları Başkanı Murat Yörük, ülkücü şehit Sezai Uçar’ın yoğun bakımda olan annesini Celal Bayar Üniversitesinde ziyaret etti. Genç ve Yörük ardından ülkücü şehitlerimizden Aygün Soylu’nun vefat eden babası Ahmet Soylu’nun evine de taziye ziyaretinde bulundu.

 

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç ve Manisa Ülkü Ocakları Başkanı Murat Yörük, ülkücü şehit Sezai Uçar’ın yoğun bakımda olan annesini Celal Bayar Üniversitesinde ziyaret etti. Ardından ülkücü şehitlerimizden Aygün Soylu’nun vefat eden babası Ahmet Soylu’nun evine de taziye ziyaretinde bulundu. Ülkücü şehit Sezai Uçar’ın annesine acil şifalar dileyen Genç ve Yörük, Ahmet Soylu ‘nun evinde de eşi ve çocukları ile bir araya geldi.  Genç ve Yörük ailenin acılarına ortak oldu.

36 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4776
EURO 4,1117
BIST 108.953
ALTIN 144,2562

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle