Hoşgeldiniz  

Büyükşehir’den Ahmetli Ziyareti

admin | 20 Şubat 2017 | Genel, Yerel Haberler

 

 

MANİSA Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ergün Aksoy, Ahmetli ilçesinde Milli Eğitim Müdürlüğü, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, MABEM, Gıda Bankası, Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi’ni ziyaret etti.

 

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ergün Aksoy, Ahmetli Koordinasyon İşleri Müdürü Orçun Abalı ile birlikte ilçede bir dizi temaslarda bulundu. Heyet, Ahmetli Milli Eğitim Müdürü Turgut Türe ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ahmet Bayram Yusuflu’yu ziyaret etti. Ziyaretlerde Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin eğitim adına yürüttüğü faaliyetler görüşüldü ve yapılabilecek farklı eğitim programları için fikir alışverişinde bulunuldu.

 

Fikir Alışverişinde Bulunuyoruz

 

Ziyaretlerin ardından Büyükşehir Belediyesi’nin hizmet birimleri olan Gıda Bankası, MABEM ile Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi’ni de ziyaret eden Aksoy, “Amacımız, sosyal belediyecilik anlayışı ile 17 ilçesiyle Manisa’da yaşayan bireylerin ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve onların yanında olmak. Bu nedenle ilçe ziyaretleri düzenleyerek, çeşitli kurumlarla bu faaliyetleri nasıl geliştirebiliriz bunun çalışması içerisindeyiz” diye konuştu.

 

129 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,5128
EURO 4,1839
BIST 105.064
ALTIN 146,1173

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle