Hoşgeldiniz  

Büyükşehir, Yunt Dağı’nda Kırsal Turizm Atağı

admin | 22 Şubat 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı, Celal Bayar Üniversitesi ile birlikte kırsal turizmi canlandırmak amacıyla
düzenlenecek olan ‘Yunt Dağı Çalıştayı’ için Osmancalı Mahallesi, Seyidli Mahallesi, Yayla Mahallesi Ve Ortaköy Mahallesi’ne giderek vatandaşlarla buluştu.

 

Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde kırsal turizmi kalkındırmak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı ve Celal Bayar Üniversitesi işbirliğiyle kırsal turizmi canlandırmak amacıyla düzenlenecek olan Yunt Dağı Çalıştayı ile ilgili bilgilendirme toplantılarına başladı. Seyidli Mahallesi, Yayla Mahallesi Ve Ortaköy Mahallesi’ne giderek vatandaşlarla buluşan Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri, kırsal turizmi canlandırmak amacıyla yapılacak projelerle ilgili bilgiler aktardı.
Çalışmalar Devam Ediyor

Yapılan toplantıların Yunt Dağı’nın mahallelerinde devam edeceğini belirten Kırsal Hizmetler Daire Başkanı Bircan Gençoğlu, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda kırsal turizmi geliştirmek amacıyla çalışmaların sürdüğünü ifade etti.

64 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4955
EURO 4,1305
BIST 108.895
ALTIN 144,8582

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle