Hoşgeldiniz  

Büyükşehir Geleneksel Mahalle İftarında

admin | 11 Haziran 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

MANİSA merkez Şehzadeler ilçesine bağlı Nişancıpaşa Mahallesi tarafından geleneksel hale getirilen iftar buluşması, bu yıl da devam etti. Düzenlenen iftar programına Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık Daire Başkanı Ersoy Arslan da katıldı.

 

Şehzadeler ilçesi Nişancıpaşa Mahallesi sakinleri tarafından geleneksel hale getirilen iftar buluşması, bu yıl da gerçekleştirildi. Programa Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Daire Başkanı Ersoy Arslan, MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten, MHP Kadın Kolları yönetimi, siyasi parti temsilcileri ve mahalle sakinleri katıldı. Mahalle sakinlerine Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Daire Başkanı Ersoy Arslan, mahalle sakinlerinin zengin iftar sofrasının konuğu oldu. Bu tür organizasyonların birlik ve beraberliği pekiştiren organizasyonlar olduğunu belirten Arslan, emeği geçenlere teşekkür etti.

51 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4884
EURO 4,1792
BIST 104.474
ALTIN 145,5955

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle