Hoşgeldiniz  

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİR TİYATROSU BİR AYDA 5 BİN İZLEYİCİYE ULAŞTI

admin | 02 Ocak 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Aydın Büyükşehir  Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun talimatıyla 2016-2017 Tiyatro sezonuna İlçelerde sahne alarak başlayan Aydın Büyükşehir Belediyesi  Şehir Tiyatrosu  Atça’da merhaba dediği sezonda 1 ay içerisinde 5000 izleyici sayısına ulaşarak, hayatında ilk kez tiyatro izleyen çocukların alkışlarıyla ödüllendirildi.

AYDIN VE  İLÇELERİNDE TİYATRO İZLEMEYEN ÇOCUK KALMAYACAK

Büyük bir çoğunluğu ilk kez tiyatro izleyen çocuklardan oluşan izleyicilere Aydın Büyükşehir Belediyesi  Çocuk Dergisi dağıtıldı.Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun selam ve sevgileri ile karşılaşan çocuklar Başkan Çerçioğlu’nateşekkür ettiler.

Her Salı çeşitli ilçe ve mahallelerde oyunlarını sergileyen Şehir tiyatrosu Çarşamba Günlerinde ise Yıldız Kenter-Şükran Güngör sahnesinde Çocuk oyunuyla minik izleyicilerini bekliyor.

10 Ocak Söke ve 17 Ocak İncirliova da sahne alacak olan şehir tiyatrosu ekibinin yetişkinlere yönelik hazırlamış olduğu oyunu ise çok yakında izleyicisi ile buluşacak.

dsc_9843 dsc_9824 dsc_1121

104 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4746
EURO 4,1697
BIST 105.324
ALTIN 146,6888

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle