Hoşgeldiniz  

“Bursları anneye veriyoruz. Babaya versek…”

admin | 09 Ağustos 2017 | Genel, Siyaset, Üst Manşet

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Trabzon’da konuşutu.Erdoğan’ın konuşmasından satır başları şöyle:

Artık dünya Türkiye’yi konuşuyor. Türkiye bir idol. Battı, bitti diyorlardı. Aldık Türkiye’yi bu noktaya getirdik. Geziciler çıktı. Zannetiler ki gezicilerle bizi bitirecekler. Gezicilerin arkasında emperyalistler vardı.

 İktidarımız döneminde 2.5 milyar fidan diktik.Eğitimde Türkiye’nin üniveristesi olmayan ili kalmadı.’BURSLARI BABAYA VERSEK GİDECEK SİGARA İÇECEK’Bursları anneye veriyoruz. Babaya versek gidecek sigara içecek. Önümüzdeki dönemde burs ve krediler de artacak. Lisansüstü ve doktora da artacak.

  Bu ülkede Batı’yla yarışacağız.Trabzon’un Şehir Hastanesi de yakında başlıyor.Biz gelmeden önce hastayı bir yerden alıp götürmek ölümdü ölüm. Şimdi ambulans uçaklarımız var.İlaç Türkiye’de yok mu, yurtdışından mı gelecek. Onun bedelini biz devlet olarak öderiz. Vatandaşın çile çekmesine göz yummayız. Hakkınızı arayın. Böyle bir şey olduğu anda yetkilileri arayın.

28 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,5128
EURO 4,1839
BIST 105.064
ALTIN 146,1173

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle