Hoşgeldiniz  

Buca’da Kadir Gecesine özel program

admin | 22 Haziran 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

İftar ve sahurda binler buluştu

Buca Belediyesi’nin Kadir Gecesi’nde Ufuk Mahallesi’nde kurduğu iftar sofrasında 1000 kişi orucunu açtı. Tasavvuf müziği ve semazenlerin gösterisi ile ayrı bir anlam kazanan iftar programının ardından Buca Belediyesi Menderes Mahallesi’ndeki Baha Yörük Camii’nde de 1000 kişiyi de sahur sofrasında buluşturdu.

Ramazan ayının bereketini her akşam 2 ayrı mahallede kurduğu iftar sofraları ile tüm ilçeye yaşatan Buca Belediyesi,Kadir Gecesi’nde de Ufuk Mahallesi’nde 1000 kişilik sofra kurdu.

Ramazanın 27. Gününde Ufuk Mahallesi’ndeki iftar sofrasında 1000 kişi orucunu tasavvuf müziği ve semazenlerin gösterisinden oluşan “Dinle Neyden” etkinliği eşliğinde açtı. Duaların edilip, oruçların açılmasının ardından başlayan gösteri yatsı namazına kadar devam etti.

Buca Belediyesi’nin Ufuk Mahallesi’nde başlayan Kadir Gecesi programı Menderes Mahallesi’nde Baha Yörük Camii’ndeki sahur ile sona erdi.

95 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4878
EURO 4,1838
BIST 104.258
ALTIN 145,3286

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle