Hoşgeldiniz  

Bornova Belediyesi ikinci Çocuk Oyun ve Aktivite Merkezi’ni EVKA-3’te açacak

admin | 09 Nisan 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Bornova Belediyesi ikinci Çocuk Oyun ve Aktivite Merkezi’ni EVKA-3’te açacak

Çocuklar eğlenecek, anneler sosyalleşecek

Bornova Belediyesi, ilk olarak Mevlana Mahallesi’nde hayata geçirdiği Çocuk Oyun ve Aktivite Merkezi Projesi’nin tüm ilçeyle yayılması yolunda ikinci adımı attı. Annelerin çocuklarını bırakarak hem gündelik işlerini yapabilmeleri, hem de kendilerine zaman ayırabilmeleri amacıyla hizmet veren Merkez’in ikincisi EVKA-3’de hizmete açılacak.
Bornova Belediyesi, annelerin çocuklarını güvenli ellere emanet ederek hem gündelik işlerini rahatça yapabilmeleri, hem de sosyal hayatın içerisinde yer alabilmeleri amacıyla projelendirdiği Çocuk Oyun ve Aktivite Merkezi’nin ikincisini açıyor. Mevlana Mahallesi’nin ardından EVKA-3’te hizmete girecek merkezin açılışı, 11 Nisan Salı Günü Saat 14.30’da gerçekleştirilecek.
Anneler, 3-6 yaş arasındaki çocuklarını hafta içi üç gün, üçer saat olmak üzere çocuk gelişim alanında eğitim almış personelin görevli olduğu Yağmur Çocuk Oyun ve Aktivite Merkezi’ne bırakabilecek.
Bu merkezde yok yok
Mevlana’dakinden farklı olarak müstakil bir binada hizmet verecek Merkez’de, çocukların keyifle zaman geçirebileceği sinema, sanat ve oyun odaları yer alıyor. Ege Üniversitesi Atatürk Sağlık Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencilerinin de katkısı ile özel olarak tasarlanan Merkez’in bahçesinde ise çocuk parkı ile hobi bahçesi bulunuyor.
Kayıtlar devam ediyor
Yağmur Çocuk Oyun ve Aktivite Merkezi’nden yararlanmak isteyen aileler, başvuru formlarını bu merkezden ve Bornova Belediyesi Naldöken Kültür Merkezi’nden temin edebilecek. Kayıtlar ise yine bu Merk

59 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,5128
EURO 4,1839
BIST 105.064
ALTIN 146,1173

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle