Hoşgeldiniz  

Bornova Belediyesi çalışanlarına öfke kontrolü ve stres yönetimi eğitimi

admin | 11 Nisan 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 Hizmet kalitesi eğitimle artıyor

Bornova Belediyesi gerçekleştirdiği hizmet içi eğitimlerle çalışanlarının iş hayatındaki başarıları ve motivasyonlarını yükselterek, vatandaşlara daha kaliteli hizmet sunulmasını sağlıyor. Bu kapsamda kamu çalışmalarından, finansal okur-yazarlığa kadar birçok konuda eğitim alan çalışanlar son olarak “Öfke Kontrolü ve Stres yönetimi” eğitimi aldı. Eğitimler Bornova Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.

 

Sağlıktan teknolojiye kadar birçok konuda düzenlenen eğitim seminerleri ile vatandaşlara eğitim desteği veren Bornova Belediyesi çalışanlarını bu konuda destekliyor. Bornova Belediyesi, daha kaliteli hizmet için çalışanlarına da eğitim desteği sağlıyor.

Belediye çalışanlarına; motivasyon yükseltme, insan ilişkilerini güçlendirme, görev ve sorumluluklar gibi konularda eğitimler veriliyor. Beden dili kullanımı, stratejik planlama, bütçeleme, performans, finansal okur-yazarlık gibi konularda eğitim alan çalışanlar son olarak öfke kontrolü ve stres yönetimi eğitimi aldı. Bornova Belediyesi Meclis Salonu’nda düzenlenen eğimi Uzman Şennur Köroğlu verdi.

Öfkenin normal ve genellikle sağlıklı insan duygusu olduğunu anlatan Köroğlu, “Herkes kızar. Bunda bir sorun yok. Önemli olan nasıl hareket ettiğiniz. Çünkü nasıl hareket ederseniz ona göre sonuç alırsınız” dedi.  Çalışanların günlük hayatta yaşadıkları konuları ve tepkilerini de değerlendiren Köroğlu, kendisine yöneltilen soruları da yanıtladı.

Eğitimler sürecek 

Bornova Belediyesi çalışanlarına yönelik olarak düzenlediği eğitimlere devam edecek.  Bu kapsamda önümüzdeki günlerde ‘Kalite Yönetimi’,’Sunum Teknikleri’, ‘Diksiyon ve Güzel Konuşma’ ‘Kriz Yönetimi ve Sorun Çözümü’ ve ‘Protokol Kuralları’ eğitimleri verilecek.

137 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4982
EURO 4,1826
BIST 104.123
ALTIN 145,9520

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle