Hoşgeldiniz  

Bodrum’da “Futbolun Mutfağı” konulu panel yapıldı

admin | 21 Mart 2017 | Genel, Spor, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

 

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, futbol ve şiddet konularının işlendiği  Bahçeşehir Kolejinde gerçekleşen “Futbolun Mutfağı” konulu panele katıldı.

 

TRT Spor Yazarı Cevdet Ünüvar moderatörlüğünde gerçekleşen panele Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, CNN Türk Spor Müdürü Cem Yılmaz, CNN Türk Spor Spikeri Emre Tilev, Süper Lig eski hakemi Radyo Spor yorumcusu Mehmet Fatih Gökçe, spor avukatı Sibel Çelik, teknik direktör Erhan Altın ile B.B. Bodrumspor Kulübü Başkanı Rıza Karakaya katıldı.

 

Spor avukatı Sibel Çelik, şiddetin ne olduğunu, futbolda yaşanan şiddetin önüne nasıl geçilebileceğini, çocukların ve bireylerin sporun ahlaki boyutta ele alınarak yönlendirilmesi gerektiğini katılımcılara anlattı.

 

CNN Türk Spor Müdürü Cem Yılmaz, Bodrum’da yapılan spor aktivitelerinin artırılmasını, branşların ve organizasyonların çoğaltılmasını talep ederek, kendisinin de bu faaliyetlere ekranlarda yer vererek destek olacağını söyledi.

 

Teknik direktör Erhan Altın da futboldaki şiddeti engellemenin tek yolunun, en başta başkan ve yöneticilerin demeçlerinin, saha kenarında da teknik direktörün duruşunun çok önemli olduğunun altına çizerek söylemlere ve vücut diline çok dikkat edilmesi gerektiğini belirtti.

 

Süper Lig eski hakemi Radyo Spor yorumcusu Mehmet Fatih Gökçe ise hakemlerin futboldaki öneminden ve yerinden bahsederken, vücudun diri tutularak ve aklın kullanılarak futbolun mutfağının içinde kararların uygulanmasına yardımcı olacağını dolayısıyla da başarıyla görev yapılabileceğini söyledi.

 

B.B. Bodrumspor Kulübü Başkanı Rıza Karakaya, Bodrumspor’un  süper lige kadar rahatlıkla gidebileceğini ifade ederken Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a katkılarından dolayı teşekkür etti.

103 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4984
EURO 4,1318
BIST 108.615
ALTIN 144,9908

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle