Hoşgeldiniz  

Bodrum Belediyesi’nde eğitimler sürüyor

admin | 31 Mart 2017 | Genel

 

 

Bodrum Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından 2017 yıllık eğitim planı dâhilinde hizmet içi eğitimler devam ediyor

Bodrum Belediyesi 2015-2019 Stratejik Planı’nda yer alan “doğal ve doğaya saygılı sürdürülebilir bir kent yaratmak, enerji verimliliğini sağlamak,  güneş enerjisi kullanımının ve çevre dostu yeşil bina sisteminin yaygınlaştırılması” hedefleri doğrultusunda yapılan çalışmalar ile ilgili personele eğitimler veriliyor.

Bodrum Belediyesi’ni çevreci yerel yönetimler arasında en üst noktaya ulaştırmak vizyonu ile yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımını sağlamak, yenilenebilir enerji alanındaki projeleri ve iyi uygulama örneklerini konu alan “Enerji Verimliliği ve Yenilenebilir Enerji” eğitim semineri, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi iş birliği ile konusunda uzman 4 akademisyenin katılımıyla düzenlendi.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Fen Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Neşe Kavasoğlu;  Fizik Bölümü ABD’den Prof. Dr. A.SertapKavasoğlu ve Doç. Dr. Rüştü Eke (MSKÜ Temiz Enerji Kaynakları Araştırma ve Geliştirme Merkezi); Muğla Meslek Yüksekokulu Elektrik ve Enerji Bölüm Başkan Vekili Öğr. Gör. Dr. Bengül Metin katılımlarıyla gerçekleşen seminerde konu ile ilgili kanun ve yönetmelikler, yenilenebilir enerji hakkında neler yapabileceği hakkında Türkiye’den ve yurt dışından örneklere değinilerek bilgiler aktarıldı.

Bodrum Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol, Fen İşleri, Etüt Proje, İmar ve Şehircilik, Strateji Geliştirme, Temizlik İşleri, Özel Kalem, Kalite Geliştirme Birimi ve Destek Hizmet Müdürlüğü’nden konu ile ilgili teknik personelin katıldığı hizmet içi mesleki eğitim semineri yaklaşık 3 saat sürdü. Katılan 30 personele katılım sertifikası verilirken semineri aktaran akademisyenlere katkılarından dolayı teşekkür belgesi verildi.

 

48 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,5128
EURO 4,1839
BIST 105.064
ALTIN 146,1173

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle