Hoşgeldiniz  

Bilinçli Anne Sağlıklı Bebek

admin | 29 Mart 2017 | Genel, Sağlık, Tüm Manşetler, Yaşam

 

Bilinçli Anne Sağlıklı Bebek

 

MANİSA Büyükşehir Belediyesinin bilinçli anneler ve sağlıklı bebekler hedefiyle başlattığı Hoş Geldin Bebek Projesi hizmetinden yararlanan ailelerin evlerine ziyaretler devam ediyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün eşi Şeyda Ergün, daire başkanları ve personelle birlikte ailelere ziyaret gerçekleştirerek, mutluluklarına ortak oldu. Aileler hizmetlerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

 

Manisa Büyükşehir Belediyesi, bir canlının doğduğu andan itibaren ölümüne ve defin işlemlerine kadar süreci kapsayan hizmetleri içerisinde hayata geçirdiği Hoş Geldin Bebek Projesi’ni başarıyla sürdürüyor. Manisa Büyükşehir Belediyesine bağlı ebe Gülşah Filiz, yeni anneleri evlerinde ziyaret ediyor, bebeklerin rutin kontrollerini gerçekleştirerek anne ve bebek bakımı hakkında aile bireylerini bilgilendiriyor.  Başarıyla yürütülen ve ilgi gören proje kapsamında ev ziyaretlerine Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün eşi Şeyda Ergün ve Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu ve Sosyal Hizmetler ve Engelliler Şube Müdürü Asena Demir de katılarak, ailelerin bebek mutluluğuna ortak oldu.

Annelere En Büyük Destek

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Hoş Geldin Bebek projesi kapsamında lohusa annelerin ve bebeklerin kontrolleri ebe tarafından gerçekleştiriliyor. Ayrıca ebe tarafından bebek sağlığı, bebek güvenliği, bebek bakımı, bebeğin gelişimi ve davranış süreçleri, bebeğin aşıları, beslenme, uyku, dinlenme, emzirme, aile planlaması ve anne sütü konusunda eğitimler veriliyor. Ayrıca annelerimize hediye paketi veriliyor.

48 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4848
EURO 4,1094
BIST 108.953
ALTIN 144,6026

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle