Hoşgeldiniz  

“Ben Cumhuriyet’in başarısıyım”

admin | 28 Mart 2017 | Genel, Siyaset, Tüm Manşetler

Kayseri CHP İl Başkanlığı’nın davetlisi olarak bu kente giden Olgun Atila;

 

“Cumhuriyet’e ve parlamenter sisteme sahip çıkalım”

Bornova Belediye Olgun Atila, CHP Kayseri İl Başkanlığı’nın davetlisi olarak gittiği kentte belediyecilik deneyimlerini, hayata geçirdiği proje ve hizmetleri paylaştı. Sivil toplum kuruluşlarını ziyaret eden Atila Bünyan ilçe merkezi ve köylerinde çeşitli toplantılara katıldı. Olgun Atila 450 bin nüfuslu Bornova’da yaptığı çalışmaları anlattı. Başkan Atila’ya CHP Parti Meclisi Üyesi Yıldırım Kaya ve CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık da eşlik etti.

Bu başarının Cumhuriyet sayesinde yaşandığına dikkat çeken Olgun Atila, “Cumhuriyet sayesinde Olgun Atila İzmir’de mimarlık eğitimi alıp Bornova’ya Belediye Başkanı olabiliyor. Bunun kıymetini bilmek gerekir. Böyle yüzlerce hikaye var. Cumhuriyet kimsesizlerin kimsedir. 97 yıldır küçük kasaba, köy ya da mahallerden çıkıp ülkemizde çok önemli görevler üstlenenler oldu. Olmaya da devam ediyor. Bu Cumhuriyet sayesinde oluyor. Cumhuriyet’in kıymetini bilmek gerekir. Bu ülkenin rejiminin kıymetini bilmek gerekir” dedi.

200 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4982
EURO 4,1826
BIST 104.123
ALTIN 145,9520

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle