Hoşgeldiniz  

Bayraklı Belediyesi e-devlet uygulamasında

admin | 21 Şubat 2017 | Genel, Yerel Haberler

 

 

Bayraklı Belediyesi tüm kamu hizmetlerine tek bir noktadan erişim imkanı sağlayan e-devlet uygulamasında yerini aldı. Uygulama ile vatandaşlar bu sayfaya girdiklerinde Bayraklı Belediyesi hakkında bilgilere ve duyurulara ulaşıp, belediye tarafından sunulan elektronik hizmetlerden faydalanabilecek.

Bayraklı Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü e-dönüşüm projesi kapsamında önemli bir uygulamayı daha hayata geçirdi. Geçtiğimiz aylarda elektronik imzaya başlayarak, kağıt ve zamandan tasarruf sağlamaya başlayan Bayraklı Belediyesi şimdi ise, e-devlet uygulamasında yerini aldı. Kamu hizmetlerini, vatandaşlara, işletmelere, kamu kurumlarına bilgi ve iletişim teknolojileriyle etkin ve verimli bir şekilde sunan e-devlet uygulaması kapsamında belediye ile ilgili tüm irtibatlara artık e-devlet üzerinden de ulaşılabilecek.

100 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,5242
EURO 4,1315
BIST 106.260
ALTIN 144,2303

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle