Hoşgeldiniz  

Başkan Toyran’ın Gönlü, Öğrenci Osman Avcı’nın Özgüveni Hayran Bıraktı

admin | 26 Nisan 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Sökeli öğrenci Osman Avcı özgüveni ile şaşırtırken, bir yandan da hayran bıraktı. İlçenin 100. Yıl Atatürk Ortaokulu 6. Sınıf öğrencisi Osman Avcı, yalnız başına Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran’ın makamına geldi. 12 yaşındaki Osman Avcı Başkanlık sekreterliğine Başkan Toyran ile tanışmak ve görüşmek istediğini, kendisine sorunlar ileteceğini belirtti. Osman Avcı’nın bu talebi Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran’a iletilirken, Başkan Toyran Osman Avcı’nın talebini geri çevirmedi. 100. Yıl Atatürk Ortaokulu’nun aynı zamanda okul temsilcisi olan Osman Avcı ile makamında sohbet eden Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran, Osman Avcı’nın kendisinden taleplerini dinledi.

Bulduğu her fırsatı vatandaşlarla birlikte geçirmesi, özellikle çocuklarla olan diyalogları ile beğeni toplayan Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran, kapılarının her yaştan ve her kesimden herkese açık olduğunu bir kez daha gösterdi. Birlikte fotoğraf çektirmelerinin ardından Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran’a teşekkür eden Osman Avcı, Başkan Toyran’ı okullarına da davet etti. Başkan Toyran, öğrenci Osman Avcı’ya okullarına gelme sözü verdi.

31 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4950
EURO 4,1288
BIST 108.615
ALTIN 145,1162

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle