Hoşgeldiniz  

Başkan Soylu’dan Sera Mağdurlarına Ziyaret

admin | 13 Ocak 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, aşırı kar yağışı nedeniyle zarar gören seralarda incelemede bulundu, üreticilerle bir araya geldi.

Menderes’te aşırı kar yağışı nedeniyle seraların zarar görmesi sonucu Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, üreticiler ve çiftçilerle bir araya geldi. Zarar gören seraları da inceleyen Başkan Soylu, her türlü desteğin yapılacağını ifade etti.

Devlet yanınızda

Her gittiği mahallede vatandaşlarla konuşan Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, “ Üreticilerimize, çiftçilerimize büyük geçmiş olsun. Ancak kimse endişelenmesi devletimiz sizin yanınızda. Biz sorunları görüp gereken notlarımızı alıyoruz, sizlerin sıkıntılarını, sorunlarını gerekli yerlere aktaracağız” dedi.

Yeni sistem

Yeni sera sistemine geçilmesi gerektiğini de belirten Başkan Soylu,” Her sene kötü hava koşullarından yaşanan sıkıntıların önüne geçmek için sera sistemini değiştirmemiz gerekiyor. Seralarımızı daha teknik, daha dayanıklı seralara dönüştürmemiz gerekiyor. Cam seracılığına geçmemiz gerekiyor, bu yönde bir çalışma yapmamız gerekiyor. Bu çalışmayla ilgili devletten bu anlamda nasıl teşvik alırız, nasıl destek alabiliriz bununla ilgili çalışma yapıp Başbakanımıza götürüp sunacağız” diye konuştu.

6 4 1

142 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4884
EURO 4,1792
BIST 104.474
ALTIN 145,5955

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle