Hoşgeldiniz  

Başkan Soylu’dan Kınama

admin | 06 Ocak 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, İzmir Adliyesi’nde yaşanan terör saldırısını kınadı.

Terör örgütü PKK tarafından İzmir Adliyesi’nde gerçekleşen terör saldırısına Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu’dan kınama geldi. Başkan Soylu yaptığı açıklamada terörü lanetledi.

Tek millet, tek bayrak, tek devlet, tek vatan

Başkan Soylu, “  Terör bu kez İzmir’de kirli yüzünü gösterdi.  Düşmana ilk kurşunun atıldığı, demokrasinin ve bağımsızlığımızın sembolü güzel İzmir’de kanlı terör örgütü karanlık yönünü ortaya koydu.  İzmir Adliyesi’nde gerçekleşen saldırıyı şiddetle kınıyorum. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifa diliyorum.Tek millet, tek bayrak, tek devlet, tek vatan anlayışından uzaklaşmayacağız. Toplumu kutuplaştırmaya yönelik, devletimizi yıldırmaya yönelik, milletimizi korkutmaya yönelik girişimlerde bulunanlar asla başarılı olamayacaklar. Hiçbir menfur saldırı amacına ulaşamayacak. Birlik ve beraberlik içerisinde ülkemize yönelik her türlü karanlık oyunu bozacağız. Allah birliğimizi, beraberlimizi daim eylesin. İzmirimize ve ülkemize geçmiş olsun. Bir kez daha büyük bir kahramanlık örneği göstererek facianın büyümesini önleyen ve şehit olan polisimiz Fethi Seki ve mübaşir Musa Can’a Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifa diliyorum” açıklamasında bulundu.

baskan-1

161 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4945
EURO 4,1086
BIST 108.594
ALTIN 144,5072

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle