Hoşgeldiniz  

Başkan Olgun Atila’ya mahalle toplantılarında yoğun ilgi

admin | 26 Ocak 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Bornova’da sıcak buluşma 

Bornova’yı geleceğe taşıyacak proje, yatırım ve hizmetleri “Ortak Akıl” ilkesi  hayata geçiren Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Doğanlar Mahallesi’nde başlattığı Halk Buluşmaları’na Merkez’de devam etti. Büyükpark içindeki Bornova Kültür Merkezi’nde yoğun katılımla gerçekleşen toplantıda, ilçede yaşayan tüm vatandaşların yaşam standartlarını yükseltmek için çalıştıklarını söyleyen Başkan Atila,  Dost Market’in ikinci yıl pastasını da Bornovalılar ile birlikte kesti. Renkli görüntülere sahna olan toplantıda Nurten-Abidin Gaygusuz Çifti’nin 57. evlilik yıldönümü de kutlandı.

 

Sorunları ve ihtiyaçları yerinde tespit eden Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, vatandaşlarla doğrudan iletişim kurabilmek için Doğanlar Mahallesi’nde başlattığı halk buluşmalarının ikincisini Büyük Park içerisindeki Bornova Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi. Kadın-erkek, genç-yaşlı; ilçenin merkezindeki  mahallelerinde oturan Bornovalılar toplantıya yoğun ilgi gösterdi. Salona sığmayan vatandaşlar, meclis üyeleri, belediye başkan yardımcıları, müdürler ve muhtarların da yerini aldığı toplantıda görüş, öneri ve dileklerini birebir aktarma şansı buldu.

 

Amacımız yaşam standartlarını yükseltmek

Özellikle sosyal projeleri anlatan Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, hedeflerinin insanına Dost bir kent yaratmak olduğunu söyledi. Bornova’nın dört bir yanına eşit hizmet götürürken, daha fazla ihtiyaç sahibine daha fazla imkan sunmaya çalıştıklarını söyleyen Başkan Atila, “Bugün tüm Türkiye’ye örnek olan Dost Market’in ikinci yılını geride bıraktık. Geçen süreçte bu hizmetimizden yararlanan aile sayısını arttırırken, şube sayımızı da üçe çıkardık. Amacımız her bir Bornovalının yaşam standardını olduğundan daha yukarı çıkarmak” diye konuştu.

 

Toplantı renkli görüntülere de sahne oldu. Tüm Türkiye’ye örnek olan Dost Market’in ikinci yıl pastası hep birlikte kesildi. Bir diğer pasta ise evliliklerinin 57. yılını kutlayan Nurten-Abidin Gaygusuz Çifti içindi. Başkan Olgun Atila,  yapılan sürpriz karşısında büyük bir heyecan yaşayan çifte, birlikte uzun ve mutlu yıllar geçirmelerini diledi.

5j7a8226 5j7a8214 5j7a8195 5j7a8165

100 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4955
EURO 4,1305
BIST 108.895
ALTIN 144,8582

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle