Hoşgeldiniz  

Başkan Olgun Atila Doğanlar Mahallesi sakinleriyle biraraya geldi

admin | 19 Ocak 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Başkan Olgun Atila Doğanlar Mahallesi sakinleriyle biraraya geldi

 

Doğanlar Mahallesi’nde sıcak buluşma

 

Bornova’yı geleceğe taşıyacak proje, yatırım ve hizmetleri “Ortak Akıl” ilkesi  belirleyen Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, mahalle gezilerinin yanısıra mahalle toplantıları da yapıyor.  Doğanlar Mahallesi’nde gerçekleşen halk buluşmasına katılım yoğun oldu.

Hem Bornova genelinde  hem de Doğanlar Mahallesi’nde hayata geçirdikleri projleri anlatan Başkan Atila, “Yeni Bornova Stadı sayesinde Doğanlar’ın adını tüm Türkiye öğrendi. Doğanlar Mahallesi önümüzdeki süreçte daha gelişip, güzelleşecek” dedi. Başkan Atila’ya büyük ili gösteren çoğunluğu kadınlardan oluşan Doğanlar Mahalle sakinleri de Başkan Atila’ya görüş, öneri ve dileklerini iletti.

 

Yaptığı mahalle gezileriyle sorunları ve ihtiyaçları yerinde tespit eden Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, vatandaşlarla doğrudan iletişim kurabilmek için mahalle toplantıları da yapıyor. Doğanlar Mahallesi’ndeki toplatıya kadın-erkek, genç-yaşlı; tüm mahalle sakinleri yoğun ilgi gösterdi. Katılımcılar toplantının yapıldığı salona sığmadı. Mahalle sakinleri, görüş, öneri ve dileklerini birebir anlatma imkanı buldu.

 

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, hem Bornova genelinde yaptıkları hizmet ve çalışmaları,  hem de Doğanlar Mahallesi’nde hayata geçirdikleri projeleri anlattı. Sadece Bornova değil, tüm İzmir için çok önemli Bornova Stadı’nın Doğanlar’da olduğunu hatırlatan Başkan Atila, “Kentimizin güzide kulüplerine ev sahipliği yaptığımız stadımız mahallenizin çehresini değiştirmeye başladı. Özellikle maç günleri bölgeye önemli bir haraketlilik geldi. Esnafın kazancı arttı. Stat sayesinde bölgeye yeni yollar ve çevre düzenlemeleri yapıldı. Bu statta oynanan maçlar sayesinde Doğanlar’ın adını tüm Türkiye öğrendi. Doğanlar Mahallesi önümüzdeki süreçte daha da gelişip, güzelleşecek” dedi.

 

Başkan Olgun Atila’nın özellikle Dost Market gibi sosyal projeleri de anlattığı toplantıya meclis üyeleri, belediye başkan yardımcıları, müdürler ve Doğanlar Mahallesi Muhtarı Eyüp Küçük de katıldı. Mahalle sakinleri çeşitli konulardaki taleplerine ve sorularına ilgili bürokratlar yanıt verdi.

5j7a8621 5j7a8644 5j7a8653 img_8479

134 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4950
EURO 4,1125
BIST 108.594
ALTIN 144,4555

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle