Hoşgeldiniz  

Başkan Karabağ terörü lanetledi

admin | 05 Ocak 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Üst Manşet, Yerel Haberler

 

 

Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, İzmir Adliyesinde meydana gelen terör olayını lanetleyerek, “Birliğimizi kimse bozamayacak. Şimdi birbirimize daha çok kenetleneceğiz” dedi. Karabağ, saldırıda hayatını kaybeden şehitlerimize de Allah’tan rahmet diledi.

 

Yaşanan hain saldırı sonrası olay yerine giden Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, yetkililerden bilgi aldı. Terörü ve terörü destekleyenlere tepki gösteren Başkan Karabağ, “Terör hain yüzünü bu sefer İzmir’imizde, Bayraklı’mızda gösterdi. Maalesef iki şehidimiz var. Yaralılarımız var. Olay sonrası Kaymakamımızla birlikte Savcımızı ziyaret ettik. Hainler bir katliam planlamış. Ancak kahraman polisimizin dikkatiyle amaçlarına ulaşamadılar. Terör olaylarının İstanbul’u, Ankara’sı, İzmir’i yok. Her yer mücadele alanı oldu. Hepimizin dikkatli olması gerekiyor. Şu anda birlik ve beraberlik zamanı. Birbirimize daha çok kenetleneceğiz. Terörün amacı korku yaymak. Kurulan tuzağa düşmeyeceğiz. İnsanlarımızı, güvenlik güçlerimizi öldürerek bizi yıldırmaya çalışıyorlar. Bunu asla başaramayacaklar. Bu ülke kolay kurulmadı. Kolay da yıkamazlar. Demokrasi, özgürlük, bağımsızlık mücadelemizi sürdüreceğiz. Şuan ayrılık değil, birlik olma zamanı. Ülkemize olan saldırıyı topyekun bertaraf edeceğiz. Milletimizin başı sağ olsun. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabırlar diliyorum. Yaralılarımızı da acil şifalar diliyorum” dedi.

 

KINA YAKSINLAR!

 

Başkan Karabağ, Ankara ve İstanbul’da yaşanan terör saldırı sonrası sosyal medyada, “Neden İzmir’de patlama olmuyor” diyenlere tepki göstererek, “Şimdi kına yaksınlar” diye konuştu.  

287 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4955
EURO 4,1305
BIST 108.895
ALTIN 144,8582

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle