Hoşgeldiniz  

Başkan Karabağ bayram geleneğini sürdürdü

admin | 25 Haziran 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, her bayram olduğu gibi bu Ramazan Bayramı’nda da eşi Bahriye Karabağ ile birlikte vatandaşları evlerinde ziyaret ederek bayramlarını kutladı. Bayram namazını Fatih Camisi’nde kılan Karabağ, sonrasında vatandaşların bayramlarını tebrik etti.

 BU BAYRAMDA DA EV ZİYARETLERİ YAPTI

 Başkan Karabağ ve eşi Bahriye Karabağ, 2009 yılından itibaren geleneksel bayram ziyaretlerine Suna Güzel’in Körfez Mahallesi’nde bulunan evi ile başladı. 2015 yılında Foça yolu dönüşünde bir kızını kaybeden diğer kızı da yatalak hasta olan Selin Güzel’i ziyaret eden başkan Karabağ, “Elimizden gelen tüm desteği vereceğiz” dedi. Başkan Karabağ buradaki ziyaretinin ardından Postacılar Mahallesi’nde oturan  Zöhre Benk’in evine konuk oldu. Benk ailesinin bayramını kutlayan Başkan Karabağ, aile ile uzun uzun sohbet etti,  daha sonra Buca ilçesinde yaşayan  Gülizar Akyüz’e bayram ziyaretinde bulundu. Başkan Karabağ ve eşi Bahriye Karabağ son olarak ise Şehri Tuğcular’ın evine misafir olarak bayramlarını kutladı.

 İYİ BAYRAMLAR DİLEDİ

 Başkan Karabağ, tüm hemşehrilerinin Ramazan Bayramını kutlayarak, “2009’dan beri bayramların ilk günü ev ziyareti yapıyoruz, bugün Selin’in annesini ziyaret ettik.Selin bir kaza sonucu rahatsızlanmış yatıyor. İnşallah o kısa zamanda yürüyecek, fizik tedavi sonucunda biz de elimizden gelen tüm desteği vereceğiz. Bütün İslam aleminin  Ramazan Bayramı kutlu olsun “dedi.

68 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4878
EURO 4,1838
BIST 104.258
ALTIN 145,3286

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle