Hoşgeldiniz  

BAŞKAN KAMİL SAKA, YENİ YILI KÜTÜPHANEDE KARŞILADI..

admin | 01 Ocak 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

 

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, yeni yılı Güre Mahallesi’ndeki Özel Gülen Güray Kütüphanesi öğrencileri ile birlikte karşıladı.

 

Edremit’in Güre Mahallesi’nde faaliyetlerini sürdüren Özel Gülen Güray Kütüphanesi öğrencileri yeni yılı kütüphanede düzenledikleri etkinlikle erken karşıladılar. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka da çocukların etkinliklerine katılarak hediyeler dağıtıp yeni yıl pastasını birlikte kesti. Kütüphanede düzenlenen yılbaşı etkinliğine katılan Başkan Saka burada çocuklar ile bol bol sohbet etme imkanı buldu. Başkan Saka, öğrencilerin yeni yılını kutlayarak; “Hepinize sizler gibi pırıl pırıl, aydınlık yıl diliyorum. Ülkemiz için yararlı bireyler olarak yetişebilmeniz için derslerinizde başarılı, ailelerinizle birlikte sağlık ve mutluluk içerisinde bir yıl temenni ediyorum” dedi. Kütüphane yönetimi tarafından belirlenen devamlı ve etkinliklere en yoğun şekilde katılım gösteren öğrencilere belgelerini verdi.

Özel Gülen Güray Kütüphanesi Kurucu Müdürü Nüvit Güray da, Güre’de 7 yıldır özel kütüphane olarak faaliyetlerini gösterdiklerini ifade etti “Yeni yılı her yıl kütüphanemizde birlikte karşılıyoruz. Bu yıl hem ülke olarak yaşadığımız acı olaylar hem de keman öğretmenimiz Cumhur Bülent Özsöz’ü kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Geleceğimiz olan çocuklarımıza yeni yılla birlikte yeni umutlar, yeni hedefler peşinde koşmalarını diliyoruz” dedi.

img_8598 img_8594 img_8592 img_8591img_8588 img_8587 img_8585 img_8583img_8582 img_8580 img_8579

98 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,5222
EURO 4,1838
BIST 102.297
ALTIN 146,4037

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle