Hoşgeldiniz  

BAŞKAN KAMİL SAKA, SAVAŞTEPE’DE “HAYIR”I ANLATTI

admin | 10 Nisan 2017 | Genel, Siyaset, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

“1 KİŞİ İÇİN DEĞİL 80 MİLYON İÇİN HAYIR”

 

Edremit Belediye Başkanı CHP’li Kamil Saka, Savaştepe ilçesinde vatandaşlara  “Hayır”ı anlattı. İlçede yoğun ilgi ile karşılanan Başkan Saka, “Bir kişi için değil, 80 milyon vatandaşımız için, ülkemizin geleceği için hayır diyelim” dedi.

 

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Balıkesir’in ilçelerini dolaşarak vatandaşlara neden “Hayır” demeleri gerektiğini anlatıyor. Savaştepe ilçesinde CHP İlçe Başkanı Metin Arslan, önceki dönem Savaştepe Belediye Başkanı Turgay Yüksel, Belediye Meclis Üyeleri ve parti örgütü ile birlikte işyerlerini ve Pazartesi pazarında ki esnafları ziyaret eden Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, yoğun ilgi ile karşılandı. Özellikle gençlerin sevgi gösterileri ile karşılanan Başkan Saka, tüm vatandaşlara 16 Nisan’da sandığa giderek oy kullanma çağrısında bulundu. 16 Nisan’da sıradan bir yasa değişikliği oylanmayacağını ülkenin geleceğinin oylanacağını ifade eden Başkan Saka, millet iradesini bir kişiye teslim eden düzenlemeye hayır oyları ile izin verilmeyeceğini ifade etti. Türkiye’nin aydınlık yarınları için hayır oyu kullanılması çağrısında bulunan Başkan Kamil Saka, “işsizliği nasıl azaltırız, teröre nasıl çara buluruz, esnaflarımızın, çiftçilerimizin, öğrencilerimizin, çalışanlarımızın, emeklilerimizin sorunlarını nasıl çözeriz diye çalışmamız gerekirken tek adam rejimine evet mi hayır mı diyeceğiz diye çalışmak durumunda kalıyoruz. Ülkeyi yönetenlerin bu sıkıntıları çözmek gibi bir dertleri olmadığı ortaya çıkıyor. Millet iradesi ile oluşan TBMM’nin oluşturduğu hükümet görevini sorgusuz sualsiz bir şekilde bir kişiye veren, demokrasi, hukuk sistemi açsından ülkemize derin yaralar açacak bu sisteme hayır oylarımızla izin vermeyeceğiz. Tek bir kişi için değil, 80 milyon vatandaşımız için, çocuklarımızın geleceği için 16 Nisan Pazar günü sandığa gidelim ve bu tek adam rejimine hayır diyelim” dedi. Başkan Saka, Savaştepe ilçe merkezinde evet standını da ziyaret edip başarılar diledi. Başkan Kamil Saka, Savaştepe ilçe merkezinden sonra kırsal mahalleleri de dolaşarak 16 Nisan’da sandığa gitmeleri ve “Hayır” demeleri çağrısında bulundu.

153 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4982
EURO 4,1826
BIST 104.123
ALTIN 145,9520

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle