Hoşgeldiniz  

BAŞKAN KAMİL SAKA, GÜNE KÖYLERDE BAŞLIYOR..

admin | 04 Ocak 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

BAŞKAN SAKA KIRSALI BOŞ BIRAKMIYOR..

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, mesaiye kırsal mahalleri ziyaret ederek başladı. Çalışmaları yerinde inceleyip vatandaşları dinledi.

 

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, belediyede ki makamına geçmeden önce kırsal mahalleri ziyaret ederek mesaiye başlıyor. Sık sık sahaya çıkarak ekiplerin çalışmasını yerinde inceleyen Başkan Kamil Saka, kırsal mahalleleri de ziyaret çalışmaları kontrol edip vatandaşları dinliyor. Önceki gün Çamlıbel Mahallesi’ni ziyaret eden Başkan Saka, çalışmaları inceledikten sonra köy kahvesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Sohbet edip görüş ve önerilerini dinleyen Başkan Saka, fırsat buldukça kırsal mahalleri ziyaret ettiğini ifade ederek “Her gün belediyeye gitmeden sırası ile önce çalışmaları ve yeni projeler için belirdiğimiz alanları yerinde görmeye gayret gösteriyorum. Diğer yandan da önceden köy olan kırsal mahallelerimiz de ziyaret ediyorum. Vatandaşlarımızla çay içip sorunları yerinde tespit ederek, çözülmesi için hemen harekete geçiyoruz” dedi. Mahalle sakinleri de ziyaretten memnun olduklarını belirterek çalışmalardan dolayı teşekkür ettiler.

dsc_0401-2 dsc_0401-1

 

106 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4781
EURO 4,1768
BIST 105.192
ALTIN 147,0914

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle