Hoşgeldiniz  

Başkan Ergün Futbolculara Umut Aşıladı

admin | 02 Şubat 2017 | Genel, Spor, Tüm Manşetler, Üst Manşet, Yerel Haberler

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Halil Onultmak Spor Tesisini ziyaret ederek, teknik heyet ve futbolcularla bir araya geldi. Hafta başında takımın başına getirilen Teknik Direktör Levent Devrim, teknik heyet ve takıma yeni katılan futbolculara hoş geldin dileklerinde bulunan Başkan Ergün, 14 haftalık uzun bir maratonun kendilerini beklediğini belirterek, “İnşallah önümüzdeki süreçte sevinç gözyaşlarını hep birlikte dökeriz” dedi.

Bu hafta evinde Çanakkale Dardanel Spor’u konuk edecek olan Manisa Büyükşehir Belediyespor, hazırlıklarını Teknik Direktör Levent Devrim yönetiminde sürdürüyor. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde antrenman öncesi teknik heyet ve futbolcularla bir araya geldi. Başkan Ergün’e Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Güzgülü ve yönetim kurulu üyeleri eşlik etti. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün,  hafta başında takımın başına getirilen Teknik Direktör Levent Devrim, teknik heyet ve takıma yeni katılan futbolculara hoş geldin temennilerinde bulunarak, başarılar diledi.

Önümüzde Uzun Bir Maraton Var

Futbolculara ve teknik heyete güveninin sonsuz olduğunu belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün,  “Ben hiç biz zaman umudunu yitiren biri değilim. Sonuna kadar her zaman mücadele içinde bulunurum. Sizlerin de bu inanç ve arzuda olmanızı isterim. Geride kalan 3 haftalık sürede kısmi olarak bir avantaj kaybetmiş gibi görünsek de, önümüzde 14 haftalık bir uzun maraton var. Bu uzun maraton da hepiniz bunu başaracak güçtesiniz. Birbirilerinize olan desteğinizi hiçbir zaman bırakmayın. Biz dün de yanınızdaydık. Bugün yine yanınızdayız. İnşallah önümüzdeki süreçte sevinç gözyaşlarını hep birlikte dökeriz” dedi.

bas%cc%a7kan-ergu%cc%88n-futbolculara-umut-as%cc%a7iladi-6 bas%cc%a7kan-ergu%cc%88n-futbolculara-umut-as%cc%a7iladi-4

115 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4982
EURO 4,1826
BIST 104.123
ALTIN 145,9520

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle